Graphics Reklama istnieje na rynku od 1998 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży jest niezaprzeczalnym atutem, który wyróżnia nas spośród konkurencyjnych firm z regionu świętokrzyskiego. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment artykułów reklamowych, począwszy od gadżetów dedykowanych na targi oraz imprezy masowe, aż po ekskluzywne upominki dla wyjątkowo wymagających kontrahentów. Są to upominki skatalogowane oraz wykonywane na indywidualne potrzeby klienta. Ponadto w ofercie posiadamy również odzież reklamową uznanych na rynku marek oraz szytych na zamówienie. Wszystkie upominki znakujemy zgodnie z sugestiami klienta. Oferujemy usługi z zakresu tampodruku, sitodruku, tłoczenia oraz grawerki laserowej.

Działalność firmy Graphics obejmuje również obsługę klientów w zakresie szeroko pojętej poligrafii (wizytówki, ulotki, plakaty, katalogi, foldery, kalendarze). Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów opracowanie graficzne wszelkich projektów przygotowywane jest w sposób kreatywny i profesjonalny.

Ponadto świadczymy również usługi w zakresie zewnętrznej identyfikacji wizualnej (banery, szyldy, plansze reklamowe, litery 3D podświetlane diodami LED, kasetony, reklama na pojazdach).

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę.